نامه ای به یک دوست و دو صد تشکر

سلام بر دوستان خوبم.
مدتی است که به علت مشغله فراوان کاری و درسی، امکان به روز نگاه داشتن وبلاگم را از دست داده ام اما قول خواهم داد تا آخر هفته این مشکلات مرتفع شوند و بتوانم باز هم در کنارتان باشم.
اما نکته ای را امروز مطالعه کردم که حیفم آمد ذکری در اینجا از آن نکنم. در زندگی کاری و خصوصی خودم این شرط را برای خود محفوظ می دانم که اگر با کسی یا موضوعی برخورد کردم که شایسته تقدیر و تشکر بود به تمامی از کسی که عطیه مهر و محبت را به من ارزانی داشته است تشکر و قدردانی و سپاس خود را به جای آورم.
چندی است دوست خوبم بابک هندی زاده در فتوبلاگش بخشی را راه اندازی نموده اند به نام owl که در این بخش ضمن بررسی اخبارهای عکاسی و دنیای دوربین ها به نقد و بررسی عکس هایی که در وبلاگشان آپلود می شود می پردازند.
چندی پیش عکسی را در وبلاگشان قرار دادم و از ایشان و دوستان خواننده ای که به وبلاگ سر می زنند خواستم تا خوب ایراد و اشکالات آن را برایم باز کنند. امروز که وبلاگشان را دیدم بر خود وظیفه دانستم که از رهنمودهای عالی و به جای ایشان در مورد عکس ارسالی ام تشکر کنم و شما را به خواندن این مطلب دعوت کنم.
جناب بابک هندی زاده، دوست عزیزم.
سپاس بی پایان شما را، که با وجود مشغله فراوانی که در طول این مدت داشتید اینقدر خوب و مبسوط به نقد عکسم پرداختید و توصیه های خوبی را برای بهتر شدن کارم ارائه نمودید.
ممنون.

بازتاب

بازتاب URL برای این نوشته:
http://photobaroon.com/2007/08/%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d8%a8%d9%87-%db%8c%da%a9-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d8%af%d9%88-%d8%b5%d8%af-%d8%aa%d8%b4%da%a9%d8%b1/trackback/

دیدگاه

fereshte jan dorood
kari nakardam baba, sharmandam kardi.
mamnon az mohabatet.
khosh bashi o movafagh
bedrood.
bazam mamnon:D

ارسال دیدگاه